Weekprogramma

Snelmenu

selectie active
uitslagen active
standen active

 

stw126-01-2018

Wij zijn trots jullie te melden dat met ingang van 2018 wij beschikken over een 35+ elftal. 35+ voetbal wordt al enkele jaren gespeeld bij de KNVB. Een keer per maand nemen 4 รก 5 35+ elftallen het onderling tegen elkaar op in een toernooivorm. De wedstrijden worden altijd gespeeld bij een van de deelnemende verenigingen op helf veld. De wedstrijden duren 'slechts' 20 minuten.
De eerste dag dat onze 35-plussers aan de bak mogen is op vrijdag 23 februari. Zij zullen het dan opnemen in toernooivorm tegen Sparta'18 (Sevenum), MBC'13 (Maasbracht), St. Joost en Koningslust.
Wij wensen iedereen veel plezier en succes bij onze vereniging!
Wil je eens kennismaken met het elftal? Kom dan naar onze kantine en laat je informeren.

Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen

CEWeb