Weekprogramma

 

stw119-12-2017

Het voetbalseizoen nadert zijn middelpunt. Een eerste seizoenshelft met wissellende resultaten op de mat. Maar op sponsorgebied mogen wij niet klagen.
Sinds het begin van dit seizoen, sinds de overdracht van het bestuur, is ook de sponsoring nieuw leven ingeblazen. Dankzij de goede geluiden durven bedrijven weer toe te treden tot de sponsorgroep van VV Stevensweert waarmee ze ook het vertrouwen in de vereniging weer uitspreken.

Wij willen dan ook de volgende ondernemers/particulieren bedanken voor hun steun aan onze vereniging.

Vleeshouwers Financieel Adviesbureau, Fysio+, Grispen-Küppers Assurantiën en Financieringen, Int Brookx, Morpak, Plus Schulpen, Schlössels Financieel Adviesbureau, Van der Leeuw Advocatuur, Verbé Installatiegroep, Auto Bema, Best Budget Kantoormeubelen, Harold Seegers Dakwerken, Bruna de Kempenaer, Sauren Kraanbediening, Stefan Tummers / Roland Gielis, Qfirez, Steun de Beun, Eetcafe Pannenkoekenhuis 't Eiland, Joep, Bloemenshop Bovend'Eerdt, 't Bastion, Maison Yvonne, Spaarkas Du'm Drin, De Vrouwluuj, Ijssalon Laaker Boere Ies, Frans Theunissen, Eric Janssen, Het​ UitzendBureau​.nl Westelijke Mijnstreek, Party Service Tonnaer, Pierre Vleeshouwers, Huub Peeters, Kapsalon Duett, Limburgse Mineraalbrekerij

Wij zijn nog altijd op zoek naar nieuwe sponsoren. Heb jij voor ons de gouden tip? Laat het ons weten dan bekijken wij samen hoe we het gaan aanpakken.

Steun onze sponsoren, zij steunen ons ook.

Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen

Sauren Kraanbediening